Про Menalux

Menalux® — це назва торгової марки адаптованих витратних матеріалів та аксесуарів, що виготовляються компанією Electrolux, одним з найбільших у світі виробників побутової техніки. Menalux представлена в усьому світі та набула багаторічного досвіду у виробництві та маркетингу цієї продукції.

На додачу до широкого інноваційного асортименту мішків для пилу та аксесуарів для усіх поточних марок пилососів Menalux® пропонує витратні матеріали та аксесуари для малої та великої побутової техніки, таким чином задовольняючи всі потреби, пов'язані з побутовою технікою у кожній частині дому.

Якість та інновації завжди були нашою рушійною силою. Інноваційний синтетичний матеріал мішків для пилу DURAFLOW™ Fresh пропонує довший термін служби в поєднанні з незмінно високою потужністю всмоктування аж до повного заповнення мішка для пилу, а також кращу фільтрацію для здоровішої атмосфери вдома. Menalux® — перший виробник синтетичних мішків для пилу, якість виробів якого була протестована TÜV Rheinland Group, чиє схвалення є справжньою гарантією якості.

DURAFLOW™ Fresh

DURAFLOW™ Fresh – дивовижний синтетичний мішок для пилу

Система кольорових кодів Menalux® Colour System

Швидко і просто! Знайти підходящий мішок для пилу є проблемою для багатьох людей. Завдяки системі кольорових кодів Menalux® Colour System тепер це стало просто! Погляньте, щоб дізнатися, який колір ...

ЯКІСТЬ, СХВАЛЕНА TÜV

Menalux® — перший виробник синтетичних мішків для пилу, якість виробів якого була протестована TÜV Rheinland Group, чиє схвалення є справжньою гарантією якості. TÜV Rheinland Group протестувала та ...