Система кольорових кодів Menalux® Colour System

Швидко і просто!

Знайти підходящий мішок для пилу є проблемою для багатьох людей. Завдяки системі кольорових кодів Menalux® Colour System тепер це стало просто! Погляньте, щоб дізнатися, який колір відповідає марці вашого пилососу.

Menalux® визначив і поділив основні марки пилососів на шість груп. Кожній групі марок присвоєно відповідний колір та набір 4-значних кодів. На кожній упаковці зазначено власний 4-значний код, який легко запам'ятати та знайти на вітрині.

Система кольорових кодів Menalux® Colour System

Упаковки Menalux® впорядковані на вітрині зліва направо у порядку зростання кодів мішків для пилу.

Це забезпечує єдину демонстрацію для кожного кольорового коду, навіть в рамках індивідуальних діапазонів кольорів. Після визначення кольору, що відповідає марці вашого пилососу, та номеру потрібного мішка для пилу, можна дуже швидко та легко знайти належний мішок для пилу на цій вітрині Menalux.

Ви знаєте марку та модель вашого пилососу 

Знайдіть модель вашого пилососу на веб-сайті Menalux. Оберіть категорію «мішок для пилу», а потім виберіть марку, серію та модель вашого пилососу. Натисніть на показаний мішок для пилу та знайдіть відповідний колір та номер мішку.

Або

Знайдіть модель вашого пилососа в каталозі магазину або алфавітному переліку марок та моделей, — поряд з моделлю пилососа зазначено відповідний колір та код мішка для пилу. Потім перейдіть до належного кольору та знайдіть мішок для вашого пилососу відповідно до цифрової послідовності.

Марку та модель пилососа можна знайти на задній стороні пилососа.